Loading......

Systemy telefoniczne POTS/ISDN oraz VOIP oparte na centralach telefonicznych PBX/IP PBXDostarczamy Państwu najlpszy sprzęt renomowanych firm polskich (Slican, Platan) i zagranicznych (Panasonic) oraz komplementrane usługi w zakresie:

 • Doboru, instalacji i montażu central telefonicznych
 • Rozbudowy istniejących central telefonicznych, w tym rozbudowa o możliwość obsługi większej ilości linii telefonicznych czy rozbudowa o dodatkowe moduły (np.: GSM, VOIP, rejestracja/nagrywanie rozmów)
 • Projektowanie, planowanie i budowa wewnętrznych sieci telefonicznych
 • Naprawa i serwis
 • Telefoniczne systemy hotelowe
 • Bieżąca, stała obsługa serwisowa wewnętrznych sieci telefonicznych z gwarantowanym SLA
 • Podwykonawstwo

Sieci telefoniczne i centrale telefoncizne to nasza specjalizacja. Zajmujemy się usługami związanymi z sieciami telefoniczymi POTS/ISDN/VOIP od 25 lat.


Fachowo doradzamy i zapewniamy naszym klientom kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania, montażu, programowania oraz prawidłowego doboru centrali telefonicznej dostosowanej do specyfiki oraz potrzeb organizacji. Dobieramy elastyczne rozwiązania, które dostosowują się do dynamicznie zmieniających się potrzeb przedsiębiorstw i instytucji.

Planujemy przebieg i wykonujemy okablowanie zgodnie z warunkami przestrzennymi i lokalizacyjnymi, a także na podstawie preferencji naszych klientów.

Dopasowujemy specyfikę pracy systemu do wielkości organizacji oraz jej potrzeb względem systemu telefonicznego.

Oferowane przez nas centrale telefoniczne zapewniają nowoczesne funkcje dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Proponujemy Państwa idealne rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkowników od najprostszych rozwiązań dla mniej wymagających jak i rozbudowane systemy dla hoteli, hosteli i pensjonatów, jak również biur, obiektów komercyjnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Możliwości i funkcje central telefonicznych

 • Telefonia VoIP – funkcja, która pozwala korzystać z central do wykonywania rozmów telefonicznych za pośrednictwem łącza internetowego.
 • Nagrywanie rozmów – pobieranie nagrań z zasobów centrali i zapisywanie ich kopii na dysku. Funkcja pozwala także szczegółowo wyszukiwać nagrania wedle wielu konkretnych kryteriów.
 • Call center – możliwaość stworzenie z systemu centrali telefonicznej centrum obsługi, które pozwoli na sprawne łączenie klientów i interesantów z konsultantami lub doradcami. System call center pozwala łatwo kolejkować zgłoszenia, zapewniając dzwoniącym możliwie najwyższy poziom obsługi.
 • Linkowanie (sieciowanie) central – rozwiązanie to pozwala łączyć dwa niezależne od siebie centrale telefoniczne za pomocą sieci IP. Dzięki temu możliwe jest stworzenie spójnego systemu, którego abonenci mogą korzystać tak, jakby byli w jednej lokalizacji, mimo tego, że centrale telefoniczne oddalone są od siebie lokalizacyjnie odseparowane.

Obsługa pogwarancyjna, konserwacja, rozbudowa central telefonicznychy

Świadczymy również usługi z zakresu obsługi pogwarancyjnej i serwisu oraz konserwacji central telefonicznych. Oferujemy także rozbudowę systemów telefonicznych oraz wsparcie w zakresie ich eksploatacji. Nasze systemy telefoniczne wykonujemy wyłącznie przy użyciu renomowanego i uznanego sprzętu takich marek jak: Silican, Platan, Panasonic oraz Siemens.

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dostosowane od Państwa potrzeb. Pracujemy na terenie całej Polski w szczególności w Łodzi, Warszawie, Kutnie, Skierniewicach, Pabianicach, Koninie, Koluszkach, Poznaniu i innych miastach.

Kontakt telefoniczny:
Rafał Kamiński
Tel.: 502 961 518

Wykonujemy...

 • - Okablowanie
 • - Montaż central telefonicznych
 • - Programowanie/konfiguracja central
 • - Montaż gniazd
 • - Sprzedaż central i aparatów systemowych (slican, platan, panasonic)
Back To Top