Loading......

Systemy monitoringu i kamer IP
dla domu i firmOferujemy Państwu nie tylko usłuigi w zakresie wykonawstwa ale również profesjonalne wsparcie na etapie, doboru i zakupu sprzętu do monitoringu.

Świadczymy usługi:

  • wykonawstwa instalacji (okablowanie)
  • montażu i regulacji kamer
  • montażu i konfiguracji rejestratorów, switchy, konwerterów sygnału itp
  • rozbudowy i serwisu istniejących systemów CCTV

Podgląd wprost z ekranu smartfona

Standardem dziś stała się możliwość uzyskania podglądu z kamer wprost z poziomu smartfona dzięki dedykowanej aplikacji. Stwarza to zupełnie nowe możliwości nie tylko weryfikowania bezpieczeństwa obiektu poza godzinami jego pracy, ale także zapewnia właścicielom i menadżerom dodatkowe narzędzie do nadzorowania pracowników.

Integracja z systemem alarmowym

Rejestratory oraz kamery mogą być dodatkowo zintegrowane z systemem alarmowym, dzięki czemu możliwe jest szybsze i skuteczniejsze zabezpieczenie chronionego obiektu. Taka integracja pozwoli na przykład na załączenie alarmu, gdy kamera wykryje ruch.

Rejestratory i kamery z modułami sztucznej inteligencji-AI

Nowoczesne systemy monitoringu mogą być również wyposażane w rejestratory i kamery ze sztuczna inteligencja-AI. Urządzenia te mogą być wykorzystywane np. do szybkiego rozpoznawania twarzy i obiektów, liczenia osób czy weryfikowania kolorów aut lub innych przedmiotów. Takie rozwiązania wnoszą kontrolę dostęp i nadzorowanie pracowników, klientów czy petentów na zupełnie nowy poziom.

To tylko nieliczne możliwości jakie oferuje nam nowoczesny system monitoringu CCTV

Współpraca

W pierwszym etapie współpracy zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych i merytorycznych konsultacji oraz doradztwa w zakresie prawidłowego doboru sprzętu do systemu telewizji przemysłowej. W tym kroku dokładnie definiujemy Państwa potrzeby i preferencje, określamy specyfikę chronionego obiektu oraz na podstawie audytu dobieramy odpowiedni sprzęt i planujemy rozlokowanie elementów instalacji.

Wykonanie okablowania

Następnie wykonujemy okablowanie umożliwiające bezpieczny i funkcjonalny montaż kamer oraz innych elementów wchodzących w skład systemu monitoringu.

Montaż osprzętu

Na typ etapie realizujemy kompleksowy montaż systemu monitoringu składający się z uprzednio dobranych urządzeń. Fachowo instalujemy rejestratory kamer IP lub HDCVI oraz kamery IP lub HDCVI, switche oraz inne urządzenia niezbędne do prawidłowego działania systemu telewizji przemysłowej.

Programowanie i konfiguracja systemu

Ostatnim etapem współpracy z naszą firmą jest profesjonalna konfiguracja systemu CCTV oraz jeśli jest taka potrzeba przeprowadzenie szkolenia z obsługi tak aby spełniał Państwa potrzeby i oczekiwania.

Dlaczego powinieneś zainwestować w monitoring?

Nowoczesne systemy monitoringu elastycznie dopasowują się do potrzeb zarówno niewielkich lokali handlowych i usługowych, jak i wielkopowierzchniowych obiektów. Z monitoringu z powodzeniem skorzystają zarówno małe sklepy czy domy, jak i zakłady przemysłowe, hale magazynowe bądź obiekty publiczne.

Inwestując w bezpieczeństwo budynków mieszkalnych, komercyjnych czy obiektów użyteczności publicznej, nie należy zapominać o prawidłowo zaprojektowanym i skonfigurowanym systemie monitoringu. Nowoczesna telewizja przemysłowa pozwoli na skuteczne i kompleksowe nadzorowanie chronionych obiektów.

Zainwestuj w skuteczną ochronę prywatnego lub firmowego mienia i postaw na niezmącone poczucie bezpieczeństwa. Kompleksowo wspieramy naszych klientów w zakresie realizacji niezawodnych i funkcjonalnych systemów monitoringu.

Dzięki innowacyjnym i jednocześnie sprawdzonym rozwiązaniom stosowanym przez naszą firmę, decydując się na monitoring, mogą zyskać Państwo rozbudowane funkcjonalności zapewniające nie tylko kompleksową kontrolę monitorowanego obiektu, ale również liczne rozwiązania zwiększające użyteczność systemu monitoringu i dopasowujące jego funkcje do Państwa potrzeb i preferencji.

Zapraszamy do kontaktu

Służymy kompleksowym wsparciem na każdym etapie współpracy. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dostosowane od Państwa potrzeb. Pracujemy na terenie całej Polski w szczególności w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Skierniewicach, Pabianicach, Bełachatowie i innych miastach.

Kontakt telefoniczny:
Rafał Kamiński
Tel.: 502 961 518

Wykonujemy...

  • - Układanie okablowania (UTP, RF)
  • - Montaż kamer, regulacja
  • - Montaż rejestratorów, monitorów, switchy itd
  • - Integracja z systemami alarmowymi
  • - Doradztwo w zakresie rozplanowania rozmieszczenia kamer
  • - Serwis
Back To Top