Loading......

Kontrola dostępu i system kontroli czasu pracy


Systemy kontroli dostępu umożliwiają przyznanie pracownikom i interesantom odpowiednich uprawnień do przebywania i poruszania się w wyznaczonych strefach obiektów co ogranicza dostęp przed nieproszonymi osobom. Z kolei systemy czasu pracy pozwalają dokładnie i transparentnie weryfikować oraz rozliczać ewidencję czasu pracy kadry.

Kontrola dostępu i systemy czasu pracy z Neurino

Nasza firma zapewni Państwu kompleksowe rozwiązania oraz usługi na najwyższym poziomie, zgodne z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Oferujemy nowoczesny sprzęt, prowadzimy konsultacje, wykonujemy instalacje a także świadczymy usługi serwisowe i pogwarancyjne

Oferujemy wyłącznie najlepszy sprzęt pochodzący od uznanych producentów. Dobór urządzeń oraz zakres wykonywanych prac opieramy na dokładnej analizie Państwa preferencji i specyfiki branży oraz warunków lokalizacyjnych obiektu.

Niezawodna kontrola dostępu i funkcjonalne systemy kontroli czasu pracy

Nowoczesne systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy(RCP) wyposażane są w czytniki, które znacząco zwiększają wygodę, tempo oraz precyzję kontroli dostępu oraz rejestracje czasu pracy

  • za pomocą karty
  • za pomocą smartfona posiadajacago NFC
  • za pomocą kodu
  • czytniki biometryczne: przyznanie dostępu za pomocą odcisku palca oraz rozpoznawanie twarzy

Poza tym nasze rozwiązania mogą być integrowane z systemami alarmowymi oraz automatyki budynku BIM.

Co więcej, systemy dostępu mogą być wykonane w technologii bezprzewodowej, zapewniając sprawną komunikację radiową. Zwiększa to estetykę i łatwość wykonania instalacji, jednocześnie nie ograniczając jej funkcjonalności. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się m.in. w realizacji systemu kontroli dostępu do pokojów hotelowych.

Oferowane przez naszą firmę systemy czasu pracy umożliwiają dokładne wyliczanie czasu pracy oraz pozwalają precyzyjnie analizować obecność pracowników, w tym kontrolować nadgodziny, urlopy, przerwy oraz godziny nocne.

Po zamontowaniu systemów czasu pracy lub systemów kontroli dostępu nasi doświadczeni specjaliści przeprowadzają również konfigurację systemów czasu pracy i kontroli dostępu, programując je zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami oraz przeprowadzają szkolenie z obsługi systemu.

W ramach naszych usług oferujemy także kompleksową obsługę pogwarancyjną i konserwacyjną. Zajmujemy się także rozbudową i utrzymaniem istniejących systemów kontroli dostępu i czasu pracy.

Zapraszamy do kontaktu

Służymy kompleksowym wsparciem na każdym etapie współpracy. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dostosowane od Państwa potrzeb. Wspołpracujemy z klientami z całej Polski w tym z Warszawy, Łodzi, Poznania, Zgierza, Bełchatowa, Kutna, Wielunia, Łasku itd.

Kontakt telefoniczny:
Rafał Kamiński
Tel.: 502 961 518

Wykonujemy...

  • - Okablowanie
  • - Montaż elektrozaczepów i elektromagnesów
  • - Programowanie i konfiguracja
  • - Drobne prace ślusarskie
  • - Serwis, naprawy, rozbudowy
Back To Top